Adwokat Ewa Joanna Nowacka Kancelaria AdwokackaADWOKAT LUBLIN, CHEŁM, ZAMOŚĆ, HRUBIESZÓW, WŁODAWA, RADZYŃ PODLASKI, PUŁAWY, LUBARTÓW

  • Czy w związku z wprowadzonym stanem epidemii można założyć sprawę sądową?
  • Czy Sądy rozpoznają sprawy?
  • Jakie sprawy są rozpoznawane przez Sądy?
  • Czy biegną terminy Sądowe w związku z prowadzonym stanem epidemii?


Adwokat Lublin

W związku z prowadzonym stanem epidemii, nie chcąc narażać klientów na konieczność wychodzenia z domu, Kancelaria Adwokacka w Lublinie podjęła działania mające na celu, udzielanie wsparcia za pomocą środków porozumiewania się na odległość. Skuteczny adwokat w Lublinie, będzie reprezentował Państwa interesy bez konieczności bezpośredniego kontaktu.

Przygotowanie pozwu w tym pozwu o: ustanowienie rozdzielności, alimenty, ustalenie ojcostwa, zaprzeczenie ojcostwa, rozwód, ograniczenie władzy rodzicielskiej , pisma przed procesowego, wezwania do zapłaty, wniosku o podział majątku, dział spadku, zasiedzenie, ustanowienie służebności, zasiedzenie służebności, ustanowienie rodziny zastępczej, ustalenie miejsca pobytu dziecka jest możliwe pomimo panującej sytuacji w kraju.

Wskazać również należy, iż Sądy procedują w tak zwanych sprawach pilnych, stąd w sytuacji konieczności ustanowienia kuratora dla małoletniego, odebrania dziecka, bądź w sprawach związanych z ochroną zdrowia psychicznego, Sąd winien rozpoznać nasze żądanie pomimo wprowadzonego stanu epidemii. Adwokat od spraw rodzinnych, prowadzi pomoc prawą na terenie takich miast jak: Chełm, Zamość, Puławy, Hrubieszów, Lubartów, Krasnystaw, Radzyń Podlaski, Kraśnik, Ryki.

Sądy przyjmują korespondencję, dlatego możliwe jest za inicjonowanie postępowania sądowego. Adwokat Lublin pomoże przygotować pismo wszczynające proces Sądowy. Oczywiście proces Sądowy jest ostatecznością, stąd prawnik w Lublinie w pierwszej kolejności wystosuję pismo przed procesowe. Kancelarie Notarialne sporządzają akty, dlatego też takie sprawy jak, podział majątku, akt poświadczenia dziedziczenia, rozdzielność majątkowa, dział spadku, alimenty, zniesienie współwłasności, sporządzenie testamentu, można zakończyć po uprzednio przeprowadzonych negocjacjach. Adwokat od spraw spadkowych pomoże w przeprowadzeniu negocjacji za pomocą środków porozumiewania się na odległość.

Zapraszam do kontaktu z Kancelarią Adwokacką w Lublinie, doświadczony adwokat pomoże w rozwiązaniu sporów, również pomimo obecnej sytuacji panującej w kraju.


Do Kancelarii